Golf na Dominikanie

Czy Dominikana jest dobra do gry w golfa?

Tak, Dominikana jest znana jako jedno z najlepszych miejsc do gry w golfa na Karaibach, z ponad dwoma tuzinami pól zaprojektowanych przez znanych projektantów i zlokalizowanych głównie wzdłuż południowo-wschodniego wybrzeża między La Romana i na północ od Punta Cana. Pola golfowe wykorzystują swoje karaibskie otoczenie i oferują fairwaye i greeny ze spektakularnymi widokami na ocean.

Ile jest pól golfowych na Dominikanie?

Na Dominikanie znajduje się ponad dwa tuziny pól golfowych.

Czy można grać w golfa w Punta Cana?

Tak, w Punta Cana można grać w golfa. Dostępnych jest kilka pól golfowych, w tym La Cana Golf Course i Corales Golf Course w Puntacana Resort & Club, a także Punta Espada Golf Club w Cap Cana.

Czy golf na Dominikanie jest drogi?

Tak, golf na Dominikanie można uznać za drogi. Na przykład opłaty za green na polu „The Teeth of the Dog” w szczycie sezonu wynoszą 250 USD dla gości i 395 USD dla osób niebędących gośćmi. Dodatkowo, caddie i wózki golfowe są dostępne za dodatkową opłatą.

Ile kosztuje gra na polu golfowym La Cana?

Opłaty green fee na polu golfowym La Cana wynoszą 135 USD dla gości i 175 USD (w tym wózek) dla osób niebędących gośćmi za 18 dołków lub 80 USD (tylko goście) za dziewięć dołków. Wypożyczenie klubu wynosi 50 USD za 18 dołków lub 25 USD za dziewięć dołków.

Jak oglądać Corales Punta Cana?

Aby obejrzeć Corales Punta Cana, możesz wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem, która obejmuje transport z lokalnych hoteli. Goście Puntacana Resort & Club mają do niego bezpłatny dostęp i mogą wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem.

Jak grać w golfa na Punta Mita?

Aby zagrać w golfa w Punta Cana, możesz zarezerwować tee time online. Opłaty za green na polu golfowym La Cana, zaprojektowanym przez Pete’a Dye’a, wynoszą 135 USD dla gości i 175 USD (w tym wózek) dla osób niebędących gośćmi za 18 dołków lub 80 USD (tylko goście) za dziewięć dołków. Wypożyczenie klubu wynosi 50 USD za 18 dołków lub 25 USD za dziewięć dołków.